O mnie

Cześc! Jestem Robert.r2

Urodziłem się w czasach, gdzie podobno na mieszkanie czekało się nawet dziesięć lat, a czasami i jeszcze dłużej. Dorastałem kiedy szczytem marzeń, każdego domownika była meblościanka pod sam sufit w dużym pokoju, na podłodze królowało linoleum i płytki pcv, w przedpokoju cieszyliśmy się nowiutką boazerią, a w kuchni – kuchenka na gaz, trzy cztery szafki z blatem, lodówka z Polara i pawlacz. :-), wystarczały każdej Pani domu. To był czas gdzie jeden zestaw kuchni mógł mieć zastosowanie w całym bloku, bo … innego po prostu nie było …  i może wszystko byłoby ok gdyby nie te rurki na ścianach,  które ówcześni fachowcy potrafi zamontować nawet na środku kuchni, a ich umiejscowienie kreowało design każdego serca domu, kuchni.

O czym będę pisał.

Dzisiaj każda kuchnia, jej szafki i wyposażenie, blat i jego długość robocza, jej sprzęt i funkcjonalność jest dokładnie zaplanowana i realizowana. Mój blog nie będzie pełen pięknych zdjęć z kuchniami w cenie nowego samochodu, nie będzie tu wielkich pomieszczeń , w których kuchnia jest większa niż niejedno mieszkanie, to nie miejsce, gdzie dobry wygląd kuchni jest ważniejszy od jej funkcjonalności, to miejsce gdzie postaram się pokazać, że z niedużym budżetem będzie można zrealizować swoją wymarzoną kuchnię na wymiar.

Co się dowiesz z tego bloga.

  • jak zaplanować kuchnię
  • jak zaprojektować kuchnie;
  • jak wykonać samemu szafki kuchenne
  • zaczerpniesz trochę inspiracji do Twojej nowej kuchni;

 

I jeszcze jedno: Warto jeszcze żebyś wiedział, że treści zawarte na tych  stronach są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów. Pamiętaj, że sam podejmujesz wszystkie decyzje.

pozdrawiam Robert  😛